28 - 08 - 2016
Login Form

FOTOGALERIE TAGUNG
XXI DVR TAGUNG ...
Image Detail
FOTOGALERIE SEMINARE
PASCH SEMINARE
Image Detail
FOTOGALERIE AUS DER PRAXIS
Früherwerb eine...
Image Detail
FOTOGALERIE KINDERGARTEN
KINDERGARTEN BO...
Image Detail
Willkommen, Gast
Benutzername: Passwort: Angemeldet bleiben:
Welcome to the Kunena forum!

Tell us and our members who you are, what you like and why you became a member of this site.
We welcome all new members and hope to see you around a lot!
  • Seite:
  • 1

THEMA: progres interactive praca

progres interactive praca 10 Monate 3 Wochen her #228

• berryolivaw
  • berryolivaws Avatar
  • Gold Boarder
Nie będę tutaj przytłaczał was dokładnymi statystykami, które moja strona internetowa osiągnęła dzięki współpracy z Progres Interactive. Najważniejsza statystyka to zysk. Od samego początku spodobała mi się filozofia tej firmy i jej indywidualne podejście do mnie jako klienta. Nie traktowali mnie jako dojną krowę, ale swój sukces utożsamiali z sukcesem mojej firmy. Bardzo ważnym punktem w naszej współpracy był początkowy audyt dotychczasowej efektywności mojej strony. Po jego przeprowadzeniu ustaliliśmy realne cele, które udało się zrealizować. Oczywiście potrzebna była cierpliwość i trochę czasu, ale chyba każdy kto miał kiedykolwiek do czynienia z pozycjonowaniem stron internetowych wie, że tutaj nie osiąga się sukcesu w dwa dni. W liczbach bezwzględnych moja współpraca z Progres Interactive to 35 % wzrostu liczby czytelników i pierwsza dziesiątka pod względem wyników wyszukiwania 10 kluczowych fraz. To chyba mówi samo za siebie. Ale mam nadzieję, że to dopiero początek. To właśnie długofalowe podejście do współpracy imponuje mi w Progres Interactive.

[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
[empty]
Der Administrator hat öffentliche Schreibrechte deaktiviert.
  • Seite:
  • 1
Ladezeit der Seite: 0.211 Sekunden